Na testu cestovni Rafale
Povratak na članak

Renaultova atraktivna SUV coupe perjanica oduševljava stilom, prostranošću, udobnošću i efikasnim hibridnim pogonom

Isprobali smo francuskog predstavnika u luksuznom izdanju u segmentu gdje vladaju njemački premiumi uz full hibridni sustav sa 200 KS

Komentari 3

CR
crocro
08:37 17.12.2024.

Peugeot 5008 znatno vizualno atraktivniji, ništa u kvaliteti ne zaostaje za premium markama, koje bez kvara ne mogu prijeći niti 160 000 kilometara, uostalom pročitajte koja premium vozila neće prijeći niti 160 000 kilometara bez kvara. Prije dva tjedna došao čovjek na servis s manjim Peugeotom koji je prešao više od 470 000 kilometara bez da je otvarao motor i u odličnom voznom stanju. Neću hvaliti niti kvalitetu a niti dizajn Peugeota ali mnogi ljudi su istaknuli da tko jednom vozi Peugeot, više tu marku ne mijenjaju. Usporedite Peugeot 5008 s ovim Renaultovim modelom pa sami prosudite. O novom Peugeotu 508 neću niti govoriti, sami ga pogledajte.

VL
Avatar kozorog
kozorog
08:37 17.12.2024.

kad poželim gledati tv, onda gledam tv. veliki ekrani u automobilu nemaju nikakvu praktičnu korist ni vrijednost, osim što su jedna od prvih stvari koja će se pokvariti i oštetiti. jel se na vas u ovim novim autima, sa cinestar ekranima, probala cura popet, pa prvim sjedalima?! nemaš tu komocije, odereš se u jedan ekran, pa drugi pukne, a tebi sila..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.