Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 60
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Jeste li znali
Povratak na članak

Najčudnija pravila: Kažnjivo je ostati bez goriva, jesti u autu, lupati vratima...

Pravila se od zemlje do zemlje mogu bitno razlikovati. U Francuskoj, primjerice, vozač ne smije telefonirati ni uz hands-free uređaj, u Švicarskoj se ne tolerira lupanje vratima, u Rumunjskoj ne smijete voziti prljavi auto

Komentari 2

Avatar antikomunist1
antikomunist1
13:36 01.10.2024.

I u Njemačkoj će te platiti kaznu ako na Autocesti ili brzim cestama ostanete bez goriva. Za to je previđena kazna od 70 € i 1 kazneni bod!

VL
Avatar Moodleen
Moodleen
14:45 01.10.2024.

Onda treba zabraniti i radioaparate u autima, pa i razne monitore, gps,, pokazivaće brzine i broja okretaja motora, količinu goriva... pa i promjenu temperature, pojačavanje/smanjivanje ventilacije, razgovor i sa suvozaćem i sa samim sobom, gledanje u retrovizor, gledanje brojača sekundii na semaforu, gledanje curica na nogostupu, brisanje nosa maramicom ... Sve to dekoncentrira, pa i ono kad ti policaj maše sa lizaljkom!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.