Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 108
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Novo na tržištu
Povratak na članak

Mercedes s kompaktnim SUV-om otvorio novo poglavlje: prvi 'auto s tisuću zvjezdica' stigao u Hrvatsku

Sustavima automobila upravlja jedno superračunalo. U njemu su po prvi put tri AI agenta: jedan za razne teme, jedan za navigaciju i jedan koji odgovara na pitanja vezana za sam automobil. Ovo je jedini infotainment sustav na svijetu koji integrira AI od oba tehnološka diva: ChatGPT i Google Gemini

Komentari 3

DU
Deleted user
09:44 02.05.2026.

Nemaju ništa bolje za ponuditi od te umjetne inteligencije koja prati sve što se radi u autu. Da stavim na taj auto oznaku od jednog Kineskog proizvođača automobila ne bi bilo razlike između Mercedesa i Kineza.

VL
ZO
Zorica48
07:28 02.05.2026.

Kada bi Porezna uprava u Hrvatskoj morala provjeravati kako je netko kupio auto, kucu, jahtu. Ne samo jedan stan, vec 5.stanova. Znaci ustanoviti prihode, pa da vidimo kako mozes nesto kupiti. To se vise neradi zato i imamo 600.000 praznih stanova. A koliko se sjecam davno je Porezna pitala Tomsona za neke novce. Mislim da je rekao od nekog iz inozemstva. Ili su to bili novci od Sanadera da nesmije pjevati za nijednu stranku.

VL
BP
Besposlen pop
07:27 02.05.2026.

Jači je BMW-ov Neue Klasse

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.