Rimac otkrio nevjerojatan podatak o jurilici koju će sutra predstaviti
Konferencija za medije održat će se u 14.30 sati
Komentari 116
Nama ne treba pokazivati jer hrvati ne kupuju njegove proivode. Da se na večernjem najavljuje novina je loša investicija. ljudi koji si mogu ta skupa električna vozila priuštiti ne pričaju hrvatsku. džaba reklama.
Da, što je s tvornicom autobusa u Zagrebu, u Dubravi??? __ Proizvodi li i dalje uatobuse za "Volvo" ili ju je "gradonačelnik" uspješno uništio??? __ Kad već spominjete konjske snage i autoindustriju, tko je jači konj???
Koliko mi je poznato, lik svake godine izbaci po jedan model. Prosle godine je predstavio concept one, a ove godine vec two. Iduce godine mozemo ocekivati three.
Koliko pisanog smeća
Sine dodji ti kod nas ako te ovi tvoji nece...
Ništ od toga , to se ne može voziti , ko neka loša maketa
jocorluka: Niste dobro informirani. __ Već prije 13 godina su u Hrvatsku dolazili s potpuno električnim vozilima turisti iz Francuske - Renault je izradio korisno vozilo koje je do Hrvatske vozilo bez problema, a u Hrvatskoj je dva dana išlo do mora od Bregane, jer nema nigdje utičnice na "pumpama". __ Jednostavno - Hrvatsku srboljupci i neprijatelji žele uništiti na gospodarskom "polju" i to im uspjeva bolje od "zamišljenog" __ Maglevom se sad voze Kinezi, dok mi imamo sve sporije vlakove. __ Uspjeli su usporiti i gradnju drugog kolosjeka prema Križevcima, sve pomoću "partizana i Ustaša". __ U EU vlakovi sad vozepreko 400 km/h, a nama "novinari" prikazuju komunističkog kriminalca kako drži u naručju djete, ne spominjući njegov kriminal kojeg nije zaboravio, nego razradio. __ O ratnim profiterima niti slovca.
Ovi natpisi su controlled brainwash propaganda,još nije na vidiku zamjena za klasični automobil,daskako da može biti električni pogon ali to nije isplativo.
Ali, "jurilica", pa zar je to riječ koja se koristi u auto industriji? Pa kako će to prevesti stranci? Smiješni ste.
pročitajte bilance poduzeća...."nula prodanih automobila" Rimac opet prodaje maglu...ulazi u i Formulu 1. Njegov bolid Concept Magla II će pomest konkurenciju
valjda se i ovaj neće zapaliti. nije benzinac nebi smio...ipak i onaj nije bio benzinac.
Ma nista ti to ne vrijedi moj Mate. Evo, opet ce Vucicevi botovi ojacani s mudzahedinima i domacim imbexsasima pisati da to ne postoji. To je hologram! Aaaahahahaha...sto vise trolaju to vise otvaraju oci svakom normalnom Hrvatu. Njihova mrznja prema bas svemu sto je hrvatsko je cista patologija. To nas moze zabavljati, ali samo ako smo svjesni tih kancerogenih elemenata.
Realno i objektivno koga interesuje takav auto? Po cemu je bilo kom vozilu konkurencija? Da takav auto ima smisla nepravio bi ga vec Mercedes ili BMW. Da Rimac ima 1% znanja o kojem prica vec bi ga odavno vodece automobilske kompanije dovele kao strucnjaka. Ali nisu. Nisu jer znaju koliko Rimac nezna. Inace o Rimcu se pise onoliko koliko Rimac plati. Njegov auto bit ce negdje izlozen ako Rimac plati.
tko je vlasnik ??????........http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/rimac-automobili/Detaljno/123147.........rimac je započeo biznis s prljavim novcem kojeg mu je ćaća ukrao,...Ne voli on da mu dječurlija vrište, osobito ako ih još za to i plaća
Opet plaćen oglas by Krimac...nek mu caca vrati pokradene pare.....ercegovac
Imam 2 pitanja: 1) Koliko je Hrvata kupilo Concept 1? 2) Koliko će Hrvata kupiti Concept 2? Odgovori: 1) Nijedan. 2) Nitko.
ajde više izvezi taj auto da te tata počasti sa našom lovom....
Uh hebote, evo "novog modela" u 3 primjerka, ali zato nam ode novih 64 mil kn državnog tj našeg novca u Rimčev džep! Čovjek zna kako prodati maglu za skupe novce!
uspjeh ???......... uz tolike silne stručnjake, do sada je proizveo JEDAN auto! a ovo čime se sada bavi je uvoz i prepakiravanje kineskih baterija.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Od 1914 ja vidjeh samo nekoliko konja ne više od 4! Ali to je valjda da se 1900 ostalih ne umaraju prije Geneve!