Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 163
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nova vina motovunske vinarije
Povratak na članak

Malvazija je i dalje simbol vinarije Benvenuti. No, ona svakako nije jedino zbog čega je vrijedilo prkositi uraganu

Kroz olujno nevrijeme valjalo je proći da bi se stiglo na predstavljanje novih vina vinarije Benvenuti. Taj se napor svakako isplatio, što je zapravo i bilo očekivano

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.