Većina vozača ne prepoznaje ovaj znak u automobilu: Imate li ga vi i znate li što znači?
Mnoge vozače zbunjuju već i simboli na instrumentnoj ploči konvencionalnih automobila, pa je pitanje kako će se snaći u šumi novih simbola
Komentari 4
meni se upali lampica sa ucrtanim "pen_i_som". to je znak da je auto na izdisaju.
To je samonavodeća vožnja u modu kornjače. To uključite i onda možete pričati do besvijesti na mobitel, gledati po tabletu, zapaliti u isto vrijeme, trećom rukom čeprkati po nosu a lijevom nogom vaditi vosak iz ušiju. Ukoliko imate automatski mjenjač možete upotrijebiti i desnu nogu pa čistiti uši stereo.
Hm, da li vecina Srba prepoznaje taj znak? to nam niste obrazlozili...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To je oznaka za spetljane vozače koji redovito usporavaju promet, čine ostale vozače živčanima i pogoduju stvaranju kilometarskih kolona. Znak im kaže da voze brzinom kornjače i da se odluče, ako nisu u stanju brže, hoće li voziti ili koristiti javni prijevoz, na čemu bi im ostali vozači bili zahvalni, pogotovo ako se odluče za ono drugo.