Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 193
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UŽAS
Povratak na članak

FOTO Podstanarka objavila horor fotografije iz stana u Splitu: Stanodavka joj digla cijenu i okrivila nju za sve

Zbog nedostatka dostupnih stanova, vlasnici često nemaju poticaj ulagati u održavanje jer znaju da će lako pronaći nove podstanare, bez obzira na uvjete

Komentari 2

SK
SkvikiZg
18:01 28.01.2026.

Sused ima kuću 59 godina staru, nikad nije imao problema sa crnom pljesni no prije 4 godina je promjrnil sve prozor i to plastične. Sad ima masivni problem sa pljesni. Puno ljudi napravi grešku i to u novim zgradama ako ga kupe sa plastičnim prozorima.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.