Donosimo vam recept za hit jelo ovogodišnjeg zagrebačkog Adventa
Na kućici Boogie Laba na Fooling Aroundu terase Hotela Esplanade pronaći ćete verzije neuobičajene verzije lasagna temeljene na kiselom tijestu, a za jednu vam darujemo i recept
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
samo vas zderacina zanima, ima li ikakav kulturni dogadjaj koji pratite