Dolazi novo čudo iz Kine, autoindustrija u Europi strahuje: Jedna stvar je potrebna da krenu u masovnu proizvodnju
Plan je već ove godine pokrenuti proizvodnju u GWh razmjerima i započeti ugradnju u vozila, čime bi ova tehnologija mogla postati jedna od prvih komercijalno dostupnih čvrstih baterija
Komentari 4
Vozila na električni pogon nisu ni sluga klasičnim pogonima. Za gradski promet je u redu no za sve drugo je klasika zakon.
EU će se morati zatvoriti ako želi zadržati tu industriju. To je nužno. Sutra će se početi indijski električni tuk tuk za 2000eur i kako se boriti s tim?
Zabranit će to nama "europska komisija".. To NIJE u vlasništvu par velikih gazda! Europska auta moraju proizvođaču donit 4 zarade, kroz djelove i sl., a kinezi ih tu ubijaju. Pa se izmišljaju pravila, da im se onemogući prodaja u Europi. Europa će mijenjati pravila, umisto navika.. Europska autoindustrija će potpunno propast, jer je tako odlučeno. Da nije, radila bi aute, "ka džepne lampe", s izmjenjivom standardiziranom baterijom, ka stare Nokie, pri čemu bi bateriju birao neovisno o autu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne kupovati ništa kinesko. Članica smo EUa i od toga do sada imamo izravnu korist + 20 milijardi €! Daklem, uz preporuku: Kupujmo Hrvatsko jednako nam ekonomski koristi i kupujmo EU proizvode, ako nemamo takve Hrvatske!!!