Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 191
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SKRIVENE OPASNOSTI
Povratak na članak

Događa li vam se ovo kada kočite? Odmah se javite mehaničaru, riječ je o ozbiljnom kvaru

Vibracije na papučici kočnice ili volanu najčešće upućuju na deformirane ili neravnomjerno istrošene diskove. Takvi problemi nastaju zbog pregrijavanja pri dugotrajnom kočenju, vožnji nizbrdo ili agresivnijem stilu vožnje

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.