Skandal na SP-u! Kamerunke optužile suce za rasizam

Engleska - Kamerun
23.06.2019.
u 21:57
U završnici prvog poluvremena Engleskinje su zatresle mrežu za 2:0, a nakon VAR provjere sutkinja je priznala pogodak. Kamerunske nogometašice na trenutak nisu željele nastaviti utakmicu

Engleske nogometašice su pobjedom protiv Kamerunki (3:0) izborile četvrtfinale SP-a koji se igra u Francuskoj.

Dvoboj u Valenciennesu obilježio je nesportsko ponašanje igračica afričke reprezentacije koje su pljuvale suparnice te prema njima bile previše agresivne.

Često su se žalile kod kineske sutkinje Qin Liang koju su na kraju pokušali i srušiti na teren.

U završnici prvog poluvremena Engleskinje su zatresle mrežu za 2:0, a nakon VAR provjere sutkinja je priznala pogodak.

Kamerunske nogometašice na trenutak nisu željele nastaviti utakmicu. Prekid je trajao pet minuta i za to vrijeme su Kamerunke pokušavale kineskoj sutkinju objasniti da je pogriješila.

Qin Liang je odsvirala kraj prvog poluvremena. Engleski mediji pišu kako su za vrijeme odmora igračice afričke reprezentacije suce optužile za rasizam.

U nastavku su Kamerunke potpuno izgubile živce...