ZET priznao: Naš je kontrolor istukao putnika
Koje će mjere protiv kontrolora biti poduzete, Jurić nije htio otkriti jer je u tijeku postupak u pravnoj službi.
Komentari 17
Ja opet po starim uzrecicama-To je nama nasa borba dala....
koliko ima kontrolora, mogli bi komotno uvesti konduktere u tramvaje, pa nebi bilo švercanja.
ovaj kontrolor jos nije naletil na pravoga.... kaj se premlacivanja tice, video zapis bi trebal biti dovoljan za pokretanje kaznenog postupka protiv kontrolora i bez nastradale stranke.
Za ZET-ove kontrolore treba zaposliti Anđele pakla i Skinheads-e, pa da vidimo tko će biti prema njima agresivan. Vidio sam u tramvaju kako vrijeđaju i napadaju kontrolore i sad jedan kada vrati ispadne skandal.
ako se netko boji uvreda ne treba raditi kao ZET-ovac. Ima mnogi koji bi rado njegov posao radili za tako dobru plaću. Nek psuju putnici koliko hoće... za 5-6 hiljadarki samo izvolite. Radim posao u kojem sam izložen uvredama i prijetnjama te i fizičkim obračunima. Tko me tjera da radim!? Ne treba te uvrede osobno shvatiti... Dok radim možeš me vrijeđati koliko hoćeš neću planuti, ali privatno... eh privatno stani mi na nogu i ne ispričaj se, čuvaj se lud sam.
luena 1 nije se usudio jer se svercao.
Jadan covjek ,nije se usudio prijavit kontrolera jer nije bio siguran kako ce ovi reagirati... Mozda se boja vece kazne.ali opet nije u redu i nema nitko pravo da fizicki napada putnika... Nasi ljudi su u tom jako prm.misle nale na Balkanu mogu kako hoce pa udri...
Jos se sjecam studentskih dana kada je prijatelja u subotu dopodne zaustavio 'kontrolor'. Slucajno je ostavio kod kuce pokaz - imao ga je. Ne sto je kontrolor bio agresivan, vec je bio i pijan da je jedva hodao te trazio novce. Samo se sjecam da ga je neka zenska osoba prepoznala i odvukla ga uz izvinjenje. Nista novo. Leglo nepotizma i rodijackih veza.
Kontrolora treba izmlatiti ko magarca jer da nisu kamere zabilježili incident putnik bi nahebo.
Ne vozim se često ali imam uvijek kartu ..ali bih sigurno odmah nazvao policiju i izvjestio ih o napadu.. a da nas ima vise sigurno bi sa kontrolorom imali jedan informativni razgovor nakon kojeg bi mogao u Draškovićevu...
Ma kontrolor je bio u pravu, ipak je on ZET-ovac i živi od preskupe karte. Treba samo tako, jer ima previše švercera. Pa ljudi moji, ZET je u propasti.
Ukinuti za stanovnike Zagreba naplatu karata. I tako sve dvaput i triput plačaju.
A da se to dogodilo u staroj četvorki naprimjer, ili u nekom drugom tramu bez kamera, onda bi se u ZET-u pravili da incidenta nije bilo?
Usput, vidim da ZET ima aktivnu kompjuterašku sekciju, pišu se komentari sve u šesnaest. :)))
Ovo je pravi uzas. Kontrolor istuce nenaoruzanog gospodina jer mu taj gospodin hebe majku i sve po spisku i nagurava ga i pljuje po njemu. Sve te kontrolore treba strpati u zatvor. Ili??????
Da je bilo obrnuto, snimka bi već bila na policiji. Jesu li i sad informirali obližnju stanicu o incidentu? Njihova pravna služba nije baš jedina nadležna za premlaćivanje, čak i ako se žrtva nije javila.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Putnik sigurno nije imao kartu, dakle počinio je prekršaj. Vjerovatno je uz sve to bio drzak i bezobrazan, pa je opsovao ili odgurnuo kontrolora. Dakle isprovocirao je sukob. Da je bio nevinašce kako se tvrdi u članku sigurno bi slučaj prijavio policiji. Dobro je da sada i ostali koji se voze na crno znaju što im se može dogoditi. Zašto bi oni koji uredno plaćaju ne baš jeftinu kartu sponzorirali neradnike i muljatore koji se švercaju?