Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 90
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
vidjeli na snimci
Povratak na članak

ZET priznao: Naš je kontrolor istukao putnika

Koje će mjere protiv kontrolora biti poduzete, Jurić nije htio otkriti jer je u tijeku postupak u pravnoj službi.

Komentari 17

Avatar juma
juma
11:36 13.01.2013.

Putnik sigurno nije imao kartu, dakle počinio je prekršaj. Vjerovatno je uz sve to bio drzak i bezobrazan, pa je opsovao ili odgurnuo kontrolora. Dakle isprovocirao je sukob. Da je bio nevinašce kako se tvrdi u članku sigurno bi slučaj prijavio policiji. Dobro je da sada i ostali koji se voze na crno znaju što im se može dogoditi. Zašto bi oni koji uredno plaćaju ne baš jeftinu kartu sponzorirali neradnike i muljatore koji se švercaju?

VL
GR
gradanini
09:28 13.01.2013.

Ja opet po starim uzrecicama-To je nama nasa borba dala....

VL
JO
jolly
11:58 14.01.2013.

koliko ima kontrolora, mogli bi komotno uvesti konduktere u tramvaje, pa nebi bilo švercanja.

VL
ZG
ZGexil
19:29 12.01.2013.

ovaj kontrolor jos nije naletil na pravoga.... kaj se premlacivanja tice, video zapis bi trebal biti dovoljan za pokretanje kaznenog postupka protiv kontrolora i bez nastradale stranke.

VL
Avatar Torento
Torento
19:26 12.01.2013.

Za ZET-ove kontrolore treba zaposliti Anđele pakla i Skinheads-e, pa da vidimo tko će biti prema njima agresivan. Vidio sam u tramvaju kako vrijeđaju i napadaju kontrolore i sad jedan kada vrati ispadne skandal.

VL
Avatar Mučki provokator
Mučki provokator
19:32 12.01.2013.

ako se netko boji uvreda ne treba raditi kao ZET-ovac. Ima mnogi koji bi rado njegov posao radili za tako dobru plaću. Nek psuju putnici koliko hoće... za 5-6 hiljadarki samo izvolite. Radim posao u kojem sam izložen uvredama i prijetnjama te i fizičkim obračunima. Tko me tjera da radim!? Ne treba te uvrede osobno shvatiti... Dok radim možeš me vrijeđati koliko hoćeš neću planuti, ali privatno... eh privatno stani mi na nogu i ne ispričaj se, čuvaj se lud sam.

VL
DO
downunder
20:55 12.01.2013.

luena 1 nije se usudio jer se svercao.

VL
OB
-obrisani-
20:52 12.01.2013.

Jadan covjek ,nije se usudio prijavit kontrolera jer nije bio siguran kako ce ovi reagirati... Mozda se boja vece kazne.ali opet nije u redu i nema nitko pravo da fizicki napada putnika... Nasi ljudi su u tom jako prm.misle nale na Balkanu mogu kako hoce pa udri...

VL
TH
than
21:13 12.01.2013.

Jos se sjecam studentskih dana kada je prijatelja u subotu dopodne zaustavio 'kontrolor'. Slucajno je ostavio kod kuce pokaz - imao ga je. Ne sto je kontrolor bio agresivan, vec je bio i pijan da je jedva hodao te trazio novce. Samo se sjecam da ga je neka zenska osoba prepoznala i odvukla ga uz izvinjenje. Nista novo. Leglo nepotizma i rodijackih veza.

VL
SJ
Sve je uzalud
22:05 12.01.2013.

Kontrolora treba izmlatiti ko magarca jer da nisu kamere zabilježili incident putnik bi nahebo.

VL
MA
mass2011
08:58 13.01.2013.

Ne vozim se često ali imam uvijek kartu ..ali bih sigurno odmah nazvao policiju i izvjestio ih o napadu.. a da nas ima vise sigurno bi sa kontrolorom imali jedan informativni razgovor nakon kojeg bi mogao u Draškovićevu...

VL
Avatar Vrag Vražji
Vrag Vražji
10:33 13.01.2013.

Ma kontrolor je bio u pravu, ipak je on ZET-ovac i živi od preskupe karte. Treba samo tako, jer ima previše švercera. Pa ljudi moji, ZET je u propasti.

VL
FI
firesteel
11:33 13.01.2013.

Ukinuti za stanovnike Zagreba naplatu karata. I tako sve dvaput i triput plačaju.

VL
MI
Milkica
12:09 14.01.2013.

A da se to dogodilo u staroj četvorki naprimjer, ili u nekom drugom tramu bez kamera, onda bi se u ZET-u pravili da incidenta nije bilo?

VL
MI
Milkica
12:11 14.01.2013.

Usput, vidim da ZET ima aktivnu kompjuterašku sekciju, pišu se komentari sve u šesnaest. :)))

VL
JV
j.vojvoda
13:09 14.01.2013.

Ovo je pravi uzas. Kontrolor istuce nenaoruzanog gospodina jer mu taj gospodin hebe majku i sve po spisku i nagurava ga i pljuje po njemu. Sve te kontrolore treba strpati u zatvor. Ili??????

VL
NE
nepoznatinetko
13:40 14.01.2013.

Da je bilo obrnuto, snimka bi već bila na policiji. Jesu li i sad informirali obližnju stanicu o incidentu? Njihova pravna služba nije baš jedina nadležna za premlaćivanje, čak i ako se žrtva nije javila.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.