ZET-ov tramvaj usred vožnje krenuo prema spremištu, vozač putnicima: 'Idem kući, nije došla zamjena'
– Vozač je preko razglasa rekao da to više nije tramvaj 14, nego da ide preko Vukovarske i Autobusnog kolodvora prema Dubravi. Ponovio je to dva puta i pitao je li se čulo – navodi naša sugovornica.
Komentari 18
Nije on ovca nego mi a poslodavac nezna
Pa tko zna koliko je puta radio preko vremena , neka ti putnici paze za koga glasaju.
Ponekad se pokvare i otpreme ih na servis i svi prežive bez halabuke
Sad će odmah Senf reći kako ZET i gradski prijevoz super funkcionira i da je sve OK.
Puno tu ima ljudi koji misle da bi se trebalo raditi više sati nego što ste plaćeni. Ili da se ne može dogoditi da se netko razboli ili je drugačije spriječen. Čemu drama, kao da je smak svijeta. Siđi s tramvaja, pričekaj idući i amen.
Pa to je sasma ok. Šta bi bilo da je bila neka nesreca u sljedećih pola sata? Pa bi rekli premoren radio prekovremeno, oni to ni ne smiju.. ovako ne bio fer nije ostavio tram nasred ceste nego rekao promjena linije i ajbok. Ovakve vijesti nikad nikad nikad prije 50 godina ne bi bile u medijskom prostoru jer su toliko n e bi t n e
Tomek, krajnje vrijeme da daš na provjeru svjedodžbe i diplome zaposlenih u zagrebačkim tvrtkama.
🤣🤣🤣 ovo je vrh
To je to, javna služba. Ne znam zašto se uopće zove javna, kada nema odgovornosti prema nikome, samo sebi. Građane, tko fućka oni nisu bitni, samo ja, ja...
Pa ni Tomaševiću nije došla smjena dok je studirao pa nije odustao, nego je studirao 12 godina i na kraju je uspio jedva završiti politologiju.
Da li još uvijek u Holdingu sjede šefovi i visoki šefovi sa osnovnom školom kao u doba bandića ili ih je Senf uspio ipak ukloniti?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čovjek je odradio po pravilima.