Zelenom infrastrukturom do klimatski neutralnih gradova: U Zagrebu za Valentinovo konferencija o važnoj ekološkoj temi
Klimatska kriza, prouzročena klimatskim promjenama, najveća je prijetnja suvremenom društvu
Komentari 3
Nakon sto smo unistili industriju , poljoprivredu i smanji se sa 4.7 mil na 3.5 mil , mantrat o nekoj zelenoj neutralnosti i slicno , je suludo , Hrvatska je jedna od rijetkih zemalja koja ima pod sumama 50 % teritorija , puno el energije proizvodimo iz obnovljivih izbora , ići u nekakav trosak zbog neutralnosti je suludo
mislim da će puno navodno svjetskih organizacija propasti kad više ne budu financirane novcem eu i od strane soroševih zaklada.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najveća prijetnja suvremenom društvu ste vi koji mantrate o klimatskim promjenama. Zimi, zrak u Zagrebu katastrofalan jer zbog visokih cijena plina ljudi lože sve i svašta da bi se bar malo ugrijali.....ljeti zbog otpada koji stoji tjednima na ulicama ili se nepropisno odlaže u rasadnicima... Još kad tome dodamo one zelene priče o odjeći koji se ne pere neg lufta, donjem vešu koji se može nositi više dana, ne mogu, a da se ne zapitam, u toj vašoj agendi, što je to suvremeno u prljavštini i smradu.