Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 75
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
neprocjenjivo
Povratak na članak

Zavirite u trezor s najstarijim predmetima hrvatske povijesti

Najznačajniji dokument Državnog arhiva je Grbovnica Kraljevine Slavonije, a tu je i Hrvatsko-ugarska nagodba

Komentari 2

Avatar arcanius
arcanius
21:08 18.03.2013.

po slikama ispada da Hrvatski državni arhiv ima 4 predmeta ili je fotograf koristio film u fotoaparatu pa je bilo premalo snimaka..... u doba kad na najjeftiniji mobitel stane 200 slika vi nama servirate 4.... bravo majstori!

VL
RZ
rzaradic
19:15 18.03.2013.

Neprofesionalnost na djelu!!! 1. Ne postoji "Državni arhiv". Navedeni dokumenti i škrinja nalaze se u Hrvatskom državnom arhivu. 2. Vlatka Lemić nije zamjenica, već ravnateljica Hrvatskog državnog arhiva.. Na novu dužnost došla je prije mjesec-dva..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.