Zagrebački slastičar osvaja slasticom koja ne deblja!
- Proteinski sladoled pun je antioksidansa, a dobar je i za kosti, kožu, kosu i nokte - kaže Mario Vujinović koji je kolače pripremao i za predsjednika Busha tijekom njegova posjeta Hrvatskoj.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
bravo !