Zagreb vesla za Vukovarske leptiriće: Humanitarnoj akciji pridružio se i Damir Martin
Kako smo ranije pisali, Lukas Kuterovac, jedan od začetnika inicijative, rekao nam je kako su u moru tragičnih vijesti koje stižu iz susjedne Srbije htjeli poslati pozitivnu poruku iz svojih školskih klupa
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0