Za preuzimanje i obradu otpada 15,5 milijuna kuna
Najviše se novca traži za sortiranje i preuzimanje – madraca
Komentari 2
DU
Cijeli grad je pun glomaznog otpada. Gradska vlast se pravi grbava!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Inace, izvor problema divljih odlagalista glomaznog otpada diljem Zagreba je u raznim romskim "ekipama" koje se oglasavaju po cijelom gradu za navodni besplatni odvoz. Njih predvodi tzv. Ekipa snova, ekipa iz Bjelovara koja prevarama, lazima pa cak i kradjom vara gradjane diljem Zagreba, uzimajuci im basnoslovne novce na ime odvoza glomaznog otpada, a koji na koncu zavrsi negdje u gradu na divljim odlagalistima koje uglavnom sami stvaraju.