Pogledajte nove ZET-ove autobuse koji stoje 17 milijuna kuna!
Autobuse je nedavno uime gradonačelnika pregledala njegova bivša zamjenica Sandra Švaljek, no gradonačelnik je odlučio ponoviti 'primopredaju'
Komentari 21
Zanimljiva ta Bandićeva svita. Kad se gradonačelnik uozbilji, svi se uozbiljiše. Kad se gradonačelnik smije, svi se nasmijaše. Kad gradonačelnik ustane, svi ustaše. I tako dalje...po potrebi i situaciji.
Krasni su ti autobusi, za taj novac, moš mislit. Sa jednim punjenjem plina autobus radi oko 150-200km i ne se može završiti jedna smjena svakoga vozača, već se napušta linija i autobus odlazi na punjenje, a putnici nemaju prijevoz. Cirkus traje i dalje.
Hercegovacka Cosa Nostra. Na sto su spali zagrebcani. Tuzno... :(
Počelo je razbacivanje. Kamoli sreće za ovaj grad da te nikad nisu pustili.
....da mu zavežu oči i "vozi Miško"
Bilje da semafore sinhroniziraju po gradu. Cista katastrofa
Mini bus maxi cijena, zna Milan kak se dela ;(
lopovcina voli samopromociju i naslikavanje
Gradonačelnik je opet željan medijske pažnje pa sada izmišlja svakakve prilike da ga se slika i vidi kako čovjek "dela" sa tuđim novcima.
Malo predstave za javnost. Baš onako bandićevski - bravo!!! Ti češki busevi voze kod nas, vozači gube živce s njima i nemaju lijepe riječi za njihovu kvalitetu - iako su novi stalno se kvare pa busevi znaju kasniti ili nee voze dok ne stigne zamjenski bus, a vrata im se tako sporo otvaraju i zatvaraju da će trebati mijenjati vozni red.
cirkusant
Ak buju ko ovi novi tramvaji,no,lepo nam se piše,opet bume se vozili ko sardinice.
vlatx 12.05.2015 u 18:23h ________ Jasno pokazuje da ga štenci nisu zaboravili i da će trčati za njim ma gdje bio
koji su to klaunovi ili lopine koji troše u ova vremena 17 mil. kuna na buseve za "manje uličice", hehehe. A koji smo u biti mi klaunovi koji ih nismo s tih pozicija davno otprtili...
Iskustva s linije 142 (Jačkovina, Gornje Vrapče). Autobusi su prostraniji od starih i tu staje svaka prednost. Često ostaju bez goriva, pa vozači moraju po zamjenski u garažu dok naivčine pješače do kuće, plaćaju taxi ili zovu susjede i rodbinuu da ih prevezu na vrh brijega (tu propada gradonačelnikovovo hvaljenje uštedama i ekološkim razmišljanjem, jer se troši više goriva, vremena i novaca nego prije). Sustav prijavljivanja karte ne radi 90% vremena, pa u slučaju nezgode putnik ne može dokazati da je bio u vozilu. Vrata se otvaraju i zatvaraju neobično sporo, što na 15 minuta vožnje doda barem 2-3 minute, ako se potpuno ne pokvare zbog nekvalitetnih senzora. Slabije vuku od starih i pitam se što će se dogoditi kad padne snijeg. Često ne funcioniraju tipke za zaustavljanje, pa vozač mora na svakoj stanici pitati tko izlazi. Sjedala su presvučena skliskom tkaninom, što je posebno zabavno na nizbrdici. Možda se nađe neki zainteresirani novinar, pa istraži kako je pisan tender za nabavu ovog češkog smeća i je li taj tko ga je pisao jamio ili je samo nesposoban/-na.
Ovo jako puno znaci građanima! Bravo!
Odlično.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sprdati se ovako sa gradjanima Zagreba moze samo Milan Bandic. Malo u zatvoru, malo na slobodi. Ponovo najavljuje fontane! Kada ce ovaj covjek protiv koga su podnesene stotine kaznenih prijava, konacno zavrsiti u zatvoru na duzi rok??? Njegovo vodjenje grada Zagreba je cista katastrofa.