VIDEO Tomašević pokazao kako snowboarda, pohvalio se planom za Sljeme, skupio i pohvale: 'Svaka čast'
Na radove uklanjanja nadovezat će se i radovi postavljanja nove sedežnice. Stara je izgrađena još za vrijeme Univerzijade 1987. i jako je oštećena u oluji. Toliko je stara da za nju nema dijelova i ne može se popraviti tako da idemo u skidanje stare i stavljanje nove sedežnice koja će biti četverosjed, za razliku od stare koja je trosjed, istaknuo je Tomašević
Komentari 19
hahahaha ovo je postala komedija!sve za izbore!
"senf u avionu" i "senf na moru" su mnogo bolje priče (epizode)
Jutros na nebu Superman, kad ono TT.
Mater i ćaća mora da su ponosno na svog malog zelenog. Mi purgeri nismo.
Vaauu, nakon gotovo dvije godine počet će uklanjati staru sedežnicu. Koji uspjeh, kakva sposobnost, koja brzina?!?! Vaauuu, nemrem doći k sebi kakvog mi uspješnog gradonačelnika imamo. Ma jel li to moguće da smo ga baš mi Zagrepčani takvoga zaslužili.
Promjene u zadnje četiri godine su ogromne i vidljive: zatrpani smećem, divlje svinje na prometnicama, tramvaji bez voznog reda u kvaru, neredovne linije, pare idu kojekakvim udrugama, bez ijednog realiziranog projekta izuzev obojanih klupica, prometni kolapsi, zaduženja u stotinama milijuna eura...
Bez kacige, a?
Meni je ipak nekak hercik kad hakla košaricu.....
Super, sam još jen vu nizu kapitalnih i spektakularnih projektof...neg gradonačelniče, kaj je z ovom slemenskom šumom ? Pa posječen je ogromni dijel, koji je razlog ?
Bandic v2 sam je on trcal a ovaj snovborda
Nedaj se Tomaševiću poštena hrvatina i purgeraka glavaština.
Tomaševića su na vlast doveli, a i ostati će, naši domoljubi, hrvatine, škore, dabre, apovi, drive. Mi nismo za njegovu ideologiju i te zeleno dugine fore. Ali bolje i to nego luđačka pljačka naroda. Iselili ste nam djecu. Ostaju podobni, ljudi od interesa i polupismeni koji se mole.
mislim da bi sedežnica trebala koštati barem 700 milijuna eura. ako je bilo za žičaru, mora i za to!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovaj video je toliko cringe... al slika i prilika jednog zagrepca. (sad će mi se javit kojekakvi s projekcijama da sam pristaša nekog njegovog politčkog oponenta)