Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 21
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Problemi za zagrebačku Vodoopskrbu
Povratak na članak

Odličan plan, ali ima jedna prepreka: Snizili bi tlak u cijevima, ali kako će onda voda na 10. kat?

Visoke zgrade prepreka su u novome planu za smanjenje gubitaka zbog starih cijevi, no ViO ima tri moguća rješenja, a Grad daje 400.000 € za izvedbeni projekt

Komentari 14

ST
stomiovotreba
14:12 19.05.2023.

Voda na 10.katu? Kao i svugdje u svijetu, visoke zgrade treba da imaju svoje pumpe.

VL
DU
Deleted user
14:43 19.05.2023.

Hahaha ovo postaje sve ludje i ludje, kao da se tomica spremao cijelog zivota za gradonacelnika u kumrovackoj skolici.

VL
Avatar SamoUProlazu
SamoUProlazu
13:15 19.05.2023.

Kantama? :P

VL
SK
SkvikiZg
15:57 19.05.2023.

Ima više vrsta ventila koji u pravoj kombinaciji mogu efikasno štititi cijevi od prevelikog pritiska.

VL
EZ
ezer
11:52 20.05.2023.

Sniziti tlak u cijevima od 23 do 6 ujutro. Zna se kad treba biti normalan tlak, a kada se može prepoloviti.

VL
OB
obican
17:28 19.05.2023.

Od umjetne plavuse nemrrss ocekivati bolji clanak

VL
DU
Deleted user
14:13 19.05.2023.

Bas su se javili sami strucnjaci na ovim komentarima.

VL
AN
AntePortas9
13:53 19.05.2023.

Opet traže toplu vodu.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
12:58 19.05.2023.

Naslov nejassn il krivo prepisan ! Voda more i na 100-i kat uz manjši tlak sam bude tekla sporije ! Nekaj drugo je sporno al mi ne pada na pamet....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.