Odličan plan, ali ima jedna prepreka: Snizili bi tlak u cijevima, ali kako će onda voda na 10. kat?
Visoke zgrade prepreka su u novome planu za smanjenje gubitaka zbog starih cijevi, no ViO ima tri moguća rješenja, a Grad daje 400.000 € za izvedbeni projekt
Komentari 14
Hahaha ovo postaje sve ludje i ludje, kao da se tomica spremao cijelog zivota za gradonacelnika u kumrovackoj skolici.
Kantama? :P
Ima više vrsta ventila koji u pravoj kombinaciji mogu efikasno štititi cijevi od prevelikog pritiska.
Sniziti tlak u cijevima od 23 do 6 ujutro. Zna se kad treba biti normalan tlak, a kada se može prepoloviti.
Od umjetne plavuse nemrrss ocekivati bolji clanak
Bas su se javili sami strucnjaci na ovim komentarima.
Opet traže toplu vodu.
Naslov nejassn il krivo prepisan ! Voda more i na 100-i kat uz manjši tlak sam bude tekla sporije ! Nekaj drugo je sporno al mi ne pada na pamet....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Voda na 10.katu? Kao i svugdje u svijetu, visoke zgrade treba da imaju svoje pumpe.