Velika novost oko plaćanja vrtića u Zagrebu: Cenzusi opet rastu, evo detalja
– Cenzusi za vrtiće u Zagrebu postavljeni su 2013. godine i nisu se mijenjali 10 godina, do našeg mandata. Ovo treće podizanje cenzusa u našem mandatu još je jedan dokaz naše politike pristupačnosti i dostupnosti vrtića koja ih u Zagrebu čini među najdostupnijima u Hrvatskoj – rekao je Tomašević.
Komentari 4
"prosječna plaća u Gradu Zagrebu u rujnu prošle godine bila je oko 30 posto veća nego u rujnu 2022. godine"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma kome molim Vas???
20€ za vrtić je ZAISTA smiješno!!! cijenu treba dići na minimalno 100€. zašto bi VEĆINA građana (koji nemaju vrtićku djecu) plaćali za manjinu koja ih ima???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prvo ukine sve za djecu ali sad poslije izbora bude nekaj vrnul, kakvi su to lažovi užas.