Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Strah od zračenja
Povratak na članak

Uzbuna zbog antene mrežnog operatora na zagrebačkim Sveticama

Željko Tremec iz Maksimirske 118 kaže da su oni kao ulaz pravna osoba za sebe i da se drugi ulazi nemaju što buniti.

Komentari 4

Avatar Azriel
Azriel
00:10 06.10.2009.

pa pobacajte mobitele, i neće ni postavljati antene... nemreš biti pošten i jeben, nikako... iskustvo mi pak govori, da se uvjek i uvjek radi o naknadama operatera kojeje susjed dobio a oni nisu. Al uvjek je to u pitanju....

VL
TY
Tyrael
00:05 06.10.2009.

Što vam je antena bliže, bolji vam je signal na mobitelima pa mobiteli manje zrače i manje troše bateriju.

VL
LL
lovac_luka
01:58 06.10.2009.

hebem ti takve proklete ljude da zastekaju par kuna od T mobila vikali bi kak je zracenje korisno. Sva sreca zive u tak zdravom okruzenju da bi bez te antene dozivjeli barem 150 god.

VL
OB
-obrisani-
10:21 06.10.2009.

Što se mene osobno tiče, ja bih isti tren dao da se na moju kuću postavi antena za bilo kojeg mobilnog operatera? Zašto? Zato jer nema za mene apsolutno niti najmanjeg traga zračenja, a za susjede me boli ona stvar, jer su ionako svi jalni jedan na drugoga, a i niže su im kuće od moje bar za jedan cijeli kat i nešto sitnoga. Druga stvar je da bi imao svakih 5 godina novi auto i bolio bi me onaj što mi preko dva visi za režije i za struju. Treća stvar je da se nema tko buniti jer su svi oko mene nepostojeći ( vode se šume i oranice) a kuće su im bespravno sagrađene ( bandićevi glasači). Vuk sit, ovce na broju, a ja zadovoljan i prezadovoljan.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.