Umjetnost koja se rastavlja i ponovno spaja: Upoznajte izložbu Nenada Sovilja '(2 + 2) x 5'
Osim toga, u gradu koji ovih dana svijetli adventskim ritmom, Sovilj svojom izložbom svjetlo usmjerava prema tišini. Takow će ovoga vikenda, u lapidariju Arheološkog muzeja biti postavljena i njegova nova javna instalacija „Geometrija tišine“ – rotirajuća skulptura koja iz frontalnog pogleda podsjeća na snježnu pahulju, a iz donjeg kuta na briljantno brušeni dragi kamen.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0