Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 78
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NA PODRUČJU SVETE NEDELJE

U Savi pronađeno tijelo muškarca: Policija otkrila prve detalje

Prošlo je točno četiri godine od misterioznog nestanka Marijane iz Big Brothera
Igor Soban/PIXSELL
21.08.2026.
u 10:34
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

Tijelo zasad nepoznatog muškarca prevezeno je na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku.

U koritu rijeke Save na području Svete Nedelje pronađeno je tijelo zasad nepoznatog muškarca, izvijestila je zagrebačka policija. Tijelo je pronađeno u četvrtak, 20. kolovoza, oko 18.15 sati u Orešju. Prema prvim informacijama policije, na tijelu nisu pronađeni tragovi koji bi upućivali na to da je smrt nastupila kao posljedica kaznenog djela. Tijelo je prevezeno u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu, gdje će se utvrđivati identitet muškarca i okolnosti njegove smrti.

U Savi pronađeno tijelo muškarca: Policija otkrila prve detalje
Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata