Tramvaji ponovno voze kroz centar, Zagrepčani zabrinuti: Kao da je potres svaku minutu
Vozni je red onaj ljetni, a svi tramvaji vraćaju se svojim originalnim trasama.
Komentari 14
Nikad zadovoljni - bila je katastrofa kada nisu vozili, sada se bune kada voze. A nema nikakve razlike kako voze sada i kako su vozili prije...
Nazad kočije i konje!🍻😉
Onda nek se odsele na selo tamo nema tramvaja. Bdv hrđavom k.... i dlaka smeta
Moja baka je zivjela u Koncarevoj (danasnja Ozaljska), kod Selske, na 1. katu. Kad sam bio klinac, tamo negdje oko 1970-e, na prozoru u spavacoj sobi sam slagao kulu od igracih karata i cekao da prodje 12-ica jer se kula tada redovito rusila od vibracija. Dakle ne trkeljajte, ta “tresnja” to je sasvim normalna stvar... a ta zgrada je tada bila stara tek mozda 40-ak godina.
Cendravci iz centra grada.
Pa dobro najbolje da u centru se mogu parkirati samo ovi iz centra , da ne voze tramvaji,svi ducani rade od pon. Do pet. I to samo jutarnja smjena , dnevni mir da bude od 12 popodne do 6 ujutro, zabrani se 5 g i 4 g mreze i neka cijela drzava financira obnovu stanova koje iznajmljuju i najbolje neka dignu zid od 8 metara i pozovu si trumpa plenkovica i bozanića neka vode svjetsku politiku
Dragi sugrađani grada Zagreba da li se stvarno bolje i sretnije osjećate ako se veselite našoj nesreći i našem mentalnom zdravlju. Strah ste svi osjetili nekad u životu a puna nam je Hrvatska trauma iz Domovinskog rata i njegovih posljedica. Stvarnog straha i strahova. Zar je tako teško razumjeti da svaku dizalicu, svaki kran, svaki kamion koji prođe osjetimo. Da li želite da se mjenjamo za stanove kojih smo također vlasnici već 8 generacija i sretni kaj smo ih uspjeli zadržati i čekali 40 god da se riješimo ušljivuh i punih stjenica onih koje su nam samo uselili, sretni da nas nisu pobili i istjerali. Ako već imate toliku netrpeljivost prema stanovnicima Centra, dajte lijepim ljudskim komentarima brinite o stanovnicima u podsljemenskoj zoni koji su ostali bez svega. Mirno spavajte i veselite se, puno je stanovnika Centra prodalo svoje stanove za 'siću' lešinarima koji masovno od stanova prave apartmane za iznajmljivanje. Nema inspekcija, nema komisija, nema kontrole, nema rješenja po prenamjeni, nemaju veze nosdivi i nenosivi zidovi...fuj.
trebalo vam je SAMO tri mjeseca da tramvaji krenu kroz centar! ko da živimo u gaboroneu a ne u srednjoj europi. a tramvajska infrastruktura na črnomercu još uvijek izgleda ko da je zadnji put održavana 1938. stoko kriminalna!
Tja dragi narode, to su vam prokleti purgeri koji su protiv svega. Da se njih pita jos bi bili u 18.stoljecu.
Ma morate se malo žrtvovati ipak su izbori.
Aha sad ipak tramvaj vozi gore a prije dva tjedna je trebao voziti pod zemljom xD
sad cr bandicev metro,evo samo sta nije
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovima centru su se i prije potresa zgrade tresle, sad nisu imali 3 mjeseca tramvajski promet i naravno da su se odvikli buke....to se zove cijena života u centru...