Tomašević prvi prikupio potpise za kandidaturu, no štandovi i dalje ostaju: 'Obiđite i razgovarajte...'
Svi koji žele ostati u utrci za gradonačelnika Zagreba moraju prikupiti najmanje 5 tisuća potpisa birača, a rok za to istječe 29. travnja u ponoć.
Komentari 3
Koliko su dobili potpisa Kalinic, Lovric, Bernardic, Marija. Stvarno se angazirali kuhali, pekli, hranili gradjane Zagreba. Ali nece to pomoci gore navedenima a narocito onima koje nisam spomenila. Prosle godine za.1.Maj u Maksimiru.grad je organizirao podjelu graha i strukli. Bilo.jeje vise gradjana kao nikada. Dolazilo je mnogo penzionera sa svojim loncem da si jadan uzme grah 2-3 dana jer ima penzijicu.od.400 eura. Gospodja.pored mene rece: TONASEVICU.DOSLA SAM NA TVOJ GRAH ALI.NECU.ZA TEBE GLASATI.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Neće biti lako... malo tko od ovih ima 5000 prijatelja, čak niti na fejsu 😂😂😂