Svjetlosna projekcija Sjećanje na fontanama povodom godišnjice genocida u Srebrenici
Komentari 5
A oni će sutra nastaviti blokirati granju pelješkog mosta, govoriti kako smo izvršili agresiju na njih i svim silama pokušati naštetiti Hrvatima u BiH.
Zaboli me ona stvar za Srebrenicu. Sta Zagreb ima sa Srebrenicom? Kad je u Sarajevu Zenici Tuzli bilo svjetlosni znakova zaljenja za Vukovar?Kad je neko od Balija izrazio zaljenje? Zovu nas Agresorima pripremaju tuzbu ,koce gradnju Peljeskog i sad mi trebamo zalit za Srebrenicom?
Nažalost to je samo jedan od mnogih bandicevih usranih populističkih igrokaza.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kakav bre genosid, pa mi smo se samo odbranjivali