Što se događa u ovom zagrebačkom kvartu? Zbog nesnosnog smrada nisu mogli zaspati: 'Mislila sam da ću se onesvijestiti'
"Prvo sam pomislila da nešto u stanu gori, da se zapalio punjač za mobitel ili nešto slično", napisala je jedna stanovnica Ulice Matije Divkovića.
Komentari 3
MT
kak neznate, pa noču organizirano spaljuju glomazni otpad u šumi nedaleko od kvarta, već je bilo po novinama ali inspektori ne rade iza16 sati a možda ni do tada
PH
Trnjanski "kresovi" se nastavili u "štabu" Možemo. Kako je tamo puno drugarica, to se rasplamsao partizanski žar i raznio po Zagrebu pičkin dim
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne živim u Zagrebu, ali pratim saborske zastupnike koji vladaju Zagrebom i koji u saboru pričaju da oni znaju sve najbolje. Neznam šta sad vjerovat dali stvarno tako sve znaju ili su tako nesposobni da neznaju ni smetište srediti, aa kamoli grad ili državu.