Starica pala i teško se ozlijedila zbog naglog kočenja tramvaja
Neopreznim izlaskom s parkirališta i uključivanjem u promet vozač osobnog automobila prisilio je vozača tramvaja da naglo zakoči. Zbog kočenja je 75-godišnja putnica pala i teško se ozlijedila. Vozač automobila pobjegao je s mjesta nesreće
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U prometu treba imati pri ruci mali blok,olovku i fotoaparat.Možda je bar mogao zapisati registraciju...