Stanovnici Zapruđa: Avenija Dubrovnik nikad nije produžena pa našom ulicom jure kamioni, Grad: Sad mogu samo 30 km/h
Mladenovićeva je dio planiranog projekta produljenja Avenije Dubrovnik prema Sajmišnoj cesti, no kako se taj projekt nikada nije realizirao, ostala je bez stvarne funkcije i nadzora što je, prema riječima stanara, pridonijelo nelegalnom odlaganju otpada, dok se Metikoševa istodobno pretvorila u prometni pravac za kamione, šlepere i dostavna vozila.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ta cesta bi imala 200m i imala bi smisla. ne kuzim zasto se to ne napravi? sve ravnica.