Srušeno stablo ne miču jer nije gradsko
Direktor Zrinjevca Igor Toljan kaže da su njegovi službenici očistili prolaz, no da dalje neće poduzimati ništa jer je stablo na privatnom posjedu.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ova država je birokratska noćna mora! Znači ja mogu poubijat sve susjede - ali država neće reagirati sve dok to radim na svom privatnom posjedu?