FOTO Sava se izlila iz korita: U 24 sata vodostaj porastao gotovo pet metara, razina rijeke i dalje ne jenjava
Svoje fotografije i videosnimke vremenskih nepogoda možete nam poslati na mail dojavi@vecernji.net ili putem WhatsAppa na broj +385 91 630 0147
Komentari 10
Korita rijeka Save, Kupe treba produbiti za 4 - 6 metra kod Zagreba, Karlovca i drugih gradova koji imaju rijeke koje znaju nabujat,. Da se dobije na protoku voda... No ne vidim da iz Hrvatskih Voda nekaj delaju.... ?!
Zašto se ne naprave jezera i višak vode da se uliva u jezero a kad je suša imate vode.To je jednostavno,samo iskopati rupe i dovod vode i napraviti odvod vode. A di su stručnjaci sa diplomama?!
Šećerna repa,suncokret,kukuruz... i sve se može natapati sa ovim viškom vode,di su stručnjaci?!
Zbog obilnih padalina Sava se jutros izlila iz svog korita u Zagrebu ali pola europskog Piranskog zaljeva uz svu vodu i more još dalje ostaje domoljubno balkansko more što je ipak puno bitnije i značajnije od nekih poplava i eventualnog stradanja unutra regije domoljublja, bajki i mitova.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"razina rijeke i dalje ne jenjava" - razina ne JENJAVA???