Roditelji Bandiću: Diskriminirate našu djecu i udarate na budžet
Roditelje djece u privatnim i vjerskim vrtićima traže stopiranje prijedloga o sufinanciranju vrtića
Komentari 4
MA
Ništa čudno za Bandića, loš gradonačelnik.
DU
Ja smatram da je to ok jer ima puno djece koja su upisana a malo idu u vrtić više ih čuvaju bakei da ima puno djece koja se nisu mogla upisati a zaista ih nema tko čuvati to znam iz iskustva jer sam radila u vrtiću.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo je greška,nema šanse da Milan Bandić to dopusti.