Rodilje, vatrogasci i beskućnici dobit će najmanje novca
Provjerili smo kako će najavljena rezanja utjecati na budžet Zagrepčana
Komentari 6
A manjinskim udrugama 500 miliončića, ne moram vam ni spominjat koja je manjina dobila najviše....
Roditi petero djece i očekivati da će ih grad othranjivati, po meni neodgovorno, osim toga opće je poznato da kod nas na ništa ne možeš dugoročno računati. Nejasno je i tko će nakon 6. godine djece (tada ističe naknada) nastaviti hraniti, oblačiti i školovati istu, Nemojte molim vas više gradu i državi rađati djecu ako ih ne možete sami financirati :(
a što je sa pekarima, lekarima i apotekarima.
Koja?!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Neki izvori iz stranke pak smatraju da se novcem u HDZ-u ne upravlja odveć racionalno i da stranka živi na visokoj nozi. To potkrepljuju primjerom da se svi stranački događaji uglavnom odvijaju u hotelima s pet zvjezdica umjesto da se biraju manje luksuzna mjesta. HDZ je lani iz proračuna, u skladu s financiranjem političkih stranaka, dobio oko 34 milijuna kuna". Tu ima love i više nego dovoljno,samo ju treba preusmjeriti onima kojima je potrebno.