Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 194
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ŽALOSNO STANJE
Povratak na članak

Ribarnica pretvorena u kafić, a prodavači se nabroje na prste jedne ruke. Evo kako izgleda jedna od najpoznatijih zagrebačkih tržnica

Branimirova tržnica nastala je tridesetih godina prošlog stoljeća, a dovršena je 1939. godine. Vodi se, usto i kao zaštićeno kulturno dobro, no prošlo je već mnogo godina otkako je normalno radila

Komentari 4

Avatar MODERN-TALKING
MODERN-TALKING
17:38 30.01.2026.

Bitno da birtija radi, da se mogu mirogojčeki piti!

VL
Avatar Next Level
Next Level
18:51 30.01.2026.

Ak oš pobrat neku floru i faunu odeš sim 🤣🤣

VL
Avatar rubinet
rubinet
17:27 30.01.2026.

" U unutarnjem dijelu placa, pak, rade samo pekara i kiosk s piletinom. "...Pekara: mjesto gdje se kruh isključivo mijesi i peče,...Pekarnica : mjesto gdje se prodaje kruh i druge prerađevine od tijesta.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.