Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ZAVRŠILI NA LISTI SRAMA
Povratak na članak

Rektor Lakušić komentirao porezni dug Sveučilišta od 10 milijuna kuna: Brzo će se riješiti

Dodao je da je to nešto što su i određene sastavnice kroz zadnjih četiri pet godina imale slučajeve. "One su to uspješno riješile. Vjerujem da će i Sveučilište na taj način riješiti svoj dio", istaknuo je.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.