Bune treba dizati radi boljeg života u gradu, ali bez priljepaka i uz jasne ciljeve
I u gradu bi trebali jasno prepoznati na koje bune po kvartovima ne smiju ostati ravnodušni
Komentari 3
Mnogi iza rata nisu shvatili da je uništavanje tvornica bilo "namjerno tako izvedeno" da ljudi ostanu na svojim ognjištima, jer tko bi LUD išao tamo gdje nema posla, gdje je besparica!? Sada bi se bunili? Da su se mladi uhvatilili u koštac sa radom u Slavoniji, za 25 godina ona bi cvjetala, ali da Zagreb može uposliti 600 tisuća ljudi je nemoguća misija i za mnogo veće gradove?! A sada je druga stvar što se je uspjelo ugurati na stotine tisuća "Uhljeba" u grad?! To je već priča za sebe! No, tada, kada su oni koji su vidjeli da "nema Kruha" u Zagrebu i ostalim većim mjestima, otišli manje-više Van zemlje, gdje uvijek ima posla! To je cijela mudrost ovoga trenutka? A nikome se ne obrađuje zemlja, pogotovo kada se rad na Zemlji "NE CIJENI NI MALO"! uvijek su najbolje prolazili PREKUPCI i NAKUPCI, što je već krivnja i Zakonodavca i Vlasti u zemlji! I o tome bi se dalo mnogo pričati!
Petra problem u "dizanju bune" sto danas su ljudi premalo intigentno razvijeni nisu dovoljno nacitani tako da sve te bune koji bi prozveli uglavnom ne bi rjesavali glavne probleme..Primjer protest protiv pobacaja, za i protiv su besmisleni jer zadiru uu neciji privatnost s druge strane kad je postojao protest zbog ogromene korupcije i tolerancije istih?Nikada..Kad protest protiv korupcije i nezaintesiranosti drzave za taj ogroman problem,tada ne bi bilo suludih ideja o izgradnji parkova ovoga ili onoga..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Draga Petra, da tebi pod prozorom Bandić namjerava sagraditi prihvatilište za obradu građevinskog otpada koje sa sobom povlači buku od razbijanja šute, prašinu u kojoj tko zna čega sve ima i gomilu kamiona koji to sve navoze - ti bi se prva bunila i dizala bune. U ime sve djece kojima će ovo nabrojeno naškoditi - može te biti sram. Ako misliš drugačije, slobodno dođi sa svojima najdražima živjeti u Podsused i tada ću možda razumijeti da si ipak u pravu.