Prosvjed građana na Jakuševcu: 'Nije isključeno da ćemo traktorima doći pred gradsku upravu'
– Oni manipuliraju našim zdravljem i onim što se kod nas događa. Ovo je točka na ''i'' s ovim glomaznim otpadom – tvrdi Marina Murat, stanovnica Jakuševca
Komentari 11
Svaki kvart mora imati svoje odlagalište i neće biti naplate odvoza smeća, možete dobivati naknadu ko Jakuševčani !
Majstor senf ...
Pa to smeće svi zajedno radite, to je vaše smeće
Znači počelo je " pamti pa vrati" Tomašević lažaov
Ljudi, imate krasnih sela oko Karlovca i Duge Rese. Nema ljudi, nema smeća, zemljišta jeftina.
Bandićevci bi još miliona od Zagreba umjesto da se trajno riješi problem smeća???
Joža-ZG lažov
neka pozovu Zenfa i ekipu da se legnu pred kamione...to najbolje zna raditi.
Glasajte za možemooooo....a sad lonci i poklopci.....
jakuševčani iskorišteni, odbačeni!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koliko znam, tamo se kupovalo i gradilo po povlaštenim cijenama, upravo zbog blizine smetlišta.