Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 160
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Dvoje ozlijeđenih
Povratak na članak

Sudar u centru Zagreba: Uber prošao kroz crveno i zabio se u Cammeo

Vozač Cammea i Uberov putnik su prevezeni u bolnicu.

Komentari 38

SE
Ses5555
19:24 16.12.2017.

Pišete gluposti , iz prve ruke znam da se ceka policijski zapisnik dok pregledaju kamere posto oba dva vozaca tvrde da su prosli kroz zeleno

VL
AD
adler77
06:20 19.12.2017.

Hebem vam mamu svima u večernjem brisete komentare smradovi samo sto sam napisao da uber voze lopovi i kriminalci i najveci ološ koji ne radi nigdje, sto je istina to se vidi svakodnevno, Koliko love dobijate za clanak hebem lii vam mamu prodane duse

VL
RO
Rosa1
19:52 16.12.2017.

Kako vise ljudima nije jasno da imaju glavu u kuferu kad sjedaju u auto s uberom. Kad sjedate s uberom nemate nikakvi jamstvo ko vas vozi za razliku od taksija. Pa ne kupujete banane na akciji vec svoj zivot predajete u ruke tko zna kome . Dajte se otrijeznite vise za vase dobro.

VL
AD
adler77
06:16 19.12.2017.

He

VL
TA
taxiico
19:05 16.12.2017.

što je uberaši? nema posla sad kada vas je 3000 pa imate vremena stiskati minuse. mi igramo šah

VL
BM
branko.mihalic1
18:20 16.12.2017.

kaj reci

VL
TA
taxiico
18:41 16.12.2017.

to smo mi gorički skupi taksisti nešto opet podmetnuli uberu.

VL
KA
Karington
05:15 21.12.2017.

Ovo je dobra škola za sve one budale koje se voze smećem od ubera da bi uštedjeli 10 kuna, a onda završili u bolnici! Voze ih nesposobni vozači amateri koji ne poznaju grad, u posuđenim konzervicama od auta koje su manje od mobitela koji su zalijepili na šoferšajbu, voze se bojažljivo i nesigurno, voze aute koji ne udovoljavaju nikakvim uvjetima - i kakvo je onda čudo da se događaju ovakve stvari? Moj susjed je prije par mjeseci imao sudar s uberovim vozačom koji je zaspao za volanom pa se odozada zaletio u njega dok je stajao na crvenom semaforu. Poslije mu je čovjek priznao da je bio na cesti bez prekida punih 20 sati, da mora tako jer inače ne može ništa zaraditi. Pa sad zbilja tko se vozi s ovim govnom taj je najgluplji u naciji!

VL
VO
vorda400
11:58 17.12.2017.

Da nije uber u sudaru nebi bio clanak u VL posto je vlasnik camea linić a neki dan sam vidio cameozabijen u zid pa nije bilo clanka uber im jebe zivce pa i ovakva kontra reklama dobro dođe

VL
Avatar sizif
sizif
14:01 17.12.2017.

aaaadmiiineeee - jaaaaviiiii seeee

VL
KA
Karington
05:15 21.12.2017.

Ovo je dobra škola za sve one budale koje se voze smećem od ubera da bi uštedjeli 10 kuna, a onda završili u bolnici! Voze ih nesposobni vozači amateri koji ne poznaju grad, u posuđenim konzervicama od auta koje su manje od mobitela koji su zalijepili na šoferšajbu, voze se bojažljivo i nesigurno, voze aute koji ne udovoljavaju nikakvim uvjetima - i kakvo je onda čudo da se događaju ovakve stvari? Moj susjed je prije par mjeseci imao sudar s uberovim vozačom koji je zaspao za volanom pa se odozada zaletio u njega dok je stajao na crvenom semaforu. Poslije mu je čovjek priznao da je bio na cesti bez prekida punih 20 sati, da mora tako jer inače ne može ništa zaraditi. Pa sad zbilja tko se vozi s ovim govnom taj je najgluplji u naciji!

VL
Avatar ArbanaSS
ArbanaSS
18:57 16.12.2017.

To je najvažnija vijest dana a dragi građani sad počinje smak svijeta. jos vaznije je da danas u 13:37.54 sati palo je Biciklo u Centru pekinga i nastradali 2 mrava i jedan teško ranjen.

VL
DD
Domoljub Domagoj
12:35 20.12.2017.

strava! sudar! a samo izabrani odma znaju tko je kriv, zašto i kako se sve desilo¨!.

VL
Avatar tigarbbb
tigarbbb
18:28 16.12.2017.

aha,a slikao ihj e zagreb taxi

VL
MA
maximinimax
18:21 16.12.2017.

A mi doznajemo da službeno još nema krivca

VL
PA
pan-am
18:34 16.12.2017.

Pripazite na križanju Ilice i Frankopanske netko bacijo koru od banane pa tko ide tamo nek se pripazi !!

VL
PO
PowerPoint
12:35 17.12.2017.

Neki dan se prvi put vozio u Uberu....predobro, za otprilike 40 posto jeftinije sam prošao nego kod svih ostalih taxi prijevoznika.

VL
Avatar Hazl113
Hazl113
20:46 16.12.2017.

Ništa čudno. Daleko najviše prekržaja rade taksisti, ali i vozači ZET-ovih autobusa i tramvaja. Ne znam što radi Policija. Evo, skoro svaki dan prolazim križanja Vikovarska-Držićeva i Vikovarska-Savska. To što rade vozači tramvaji je katastrofa. Skoro svaki put obavezno prolaze na debelo crveno i nikom ništa. Pa jasno, on je najteži i najveći i tko će njemu nešto napravit.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.