Projekt umjetnika propao, gradska uprava ne da novac
Gašenjem dijela javne rasvjete nastala bi "slika" drveta, simbola života, a autori bi cijeli događaj snimali iz zraka
Komentari 4
Da gospodin umjetnik nije trošio na aviotaxi, imao bi za finaciranje svog performansa. Zašto bi svačije gluposti trebali finacirati mi građani, ajde da plačamo svjetlo, ali MRAK ?!?!
ovakve akcije dio su pozeljnog kulturnog brendiranja zagreba, ciji se sadasnji imidz, nazalost, svodi na katedralu.
stvarno besmislena ideja - kakve to ima veze sa Zagrebom??? kad \"umjetnik\" nema kreativnosti, onda dolazi do ovakvih jeftinih štoseva... koji sa umjetnosti nemaju baš nikakve veze...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kakva im je to cifra od 35.000 kuna za snimanje i postprodukciju? pa jedan sat leta košta 300 € - na što misle potrošiti ostalih 33.000 kn?