Pristižu čestitke gradonačelniku: 'Danas je slatki dan, naš Milan ima rođendan'
Uz prikladnu čestitku, djelatnici Grada gradonačelniku su poželjeli i novi, šesti mandat gradonačelnika
Komentari 8
Milane svako dobro , puno sreće , ljubavi i mira u životu svega ti želim a najviše da više ne budeš gradonačelnik
Sretan sljedeci rodendan u Remetincu. Neka mu zatvorsko osoblje napravi tortu a cimeri cestitaju od srca.
Sljedeći neka slavi u Remetincu i svi sretni.. Osim onih koji imaju koristi od njega, a takvih je mnogo..
bandicu sretan ti rodjendan
Milane Sretan Rođendan puno zdravlja,a ostalo kaj si sam poželiš.
Želim mu zdravlja i sreće ali nikako ne da opet bude gradonaćenik Zagreba.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svejedno mi je je li Bandiću rođendan sretan ali nama želim da mu je ovo posljednji kao gradonačelniku. Dosta je tog balkanskog kulta ličnosti.