Preuzela sam tatinu radionicu u kojoj sam se kao dijete igrala, a sad u njoj vodim posao specijaliziran za luksuzne švicarske satove
Upisala je Pravni fakultet, ali je s vremenom shvatila da u zanatu vidi svoju budućnost. Sretna sam zbog te odluke, posebice jer bi bilo šteta da se obiteljska tradicije prekine, kaže
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0