Povlači se jedan od najbližih Bandićevih suradnika. Otkrio nam je koji su mu sljedeći koraci
Na mjestu ravnateljice NZJZ Dr. Andrija Štampar Šoštara će zamijeniti dr. Sandra Šikić, a on se veseli mirovini
Komentari 18
Kako to da osoba starija od 65 god. može radit. Uskoro će u Remetinec.
Šostara će svi liječnici pamtiti po dobrome. Jer im nikada nitko drugi nije tako lijepo napunio sobe u Opatiji kao što je Šostar. Mogu biti samo ljubomoran.
Znaći i on je sudjelovao u smjeni Nogala sa Ana Stavljenić Rukavina, možda i ti dođeš na red.
Supruga "gaji" cvijeće i imaju 8 kokica. OPG. Ludnica.
Dobio je ponudu koju nije mogao odbiti. Ili Remetinec ili mirovina. Izabrao je ovo drugo.
Castan i cestit covjek sa svega nekoliko potvrdjenih optuznica za tricavih par desetaka miliona kuna.
Osigurao unučad, a sljedeći korak je osigurati praunučad.
Car javne nabave
KONAČNO.
Sigurno mu je placa bila ono 4000 kuna honorarno.
šteta, takav stručnanjak bi mogao puno dati i platformi
Da je bolje savjetovao Bandića o medikamentima ne bi taj još u mirovini da osigura još barem dva pokoljenja.
Nitko ne može tako nisko pasti kao doktori.
čudno, zašto se ne razapinje ovog " hercegovca" jeli pao kakav deal, neki dogovor? ili neçe družina na drugara.
Stef aka adezeov klaun na steroidima.... Zato i nema komentara do sada...
Posadio 60 "grmova" i 300 kilograma. Hahahahahahaha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
doticni treba u Remetinec ..Sara ce ga posjecivati.