Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 46
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na djedovinu
Povratak na članak

Povlači se jedan od najbližih Bandićevih suradnika. Otkrio nam je koji su mu sljedeći koraci

Na mjestu ravnateljice NZJZ Dr. Andrija Štampar Šoštara će zamijeniti dr. Sandra Šikić, a on se veseli mirovini

Komentari 18

FN
Fr@njo
17:17 13.07.2021.

doticni treba u Remetinec ..Sara ce ga posjecivati.

VL
Avatar Hazl113
Hazl113
18:13 13.07.2021.

Kako to da osoba starija od 65 god. može radit. Uskoro će u Remetinec.

VL
Avatar NenadNikolic
NenadNikolic
17:12 13.07.2021.

Šostara će svi liječnici pamtiti po dobrome. Jer im nikada nitko drugi nije tako lijepo napunio sobe u Opatiji kao što je Šostar. Mogu biti samo ljubomoran.

VL
RA
RACMAN
18:11 13.07.2021.

Znaći i on je sudjelovao u smjeni Nogala sa Ana Stavljenić Rukavina, možda i ti dođeš na red.

VL
BA
baka3440
16:36 13.07.2021.

Supruga "gaji" cvijeće i imaju 8 kokica. OPG. Ludnica.

VL
RO
roland
18:26 13.07.2021.

Dobio je ponudu koju nije mogao odbiti. Ili Remetinec ili mirovina. Izabrao je ovo drugo.

VL
KU
Kultura
19:00 13.07.2021.

Castan i cestit covjek sa svega nekoliko potvrdjenih optuznica za tricavih par desetaka miliona kuna.

VL
Avatar yumamic
yumamic
09:08 14.07.2021.

Osigurao unučad, a sljedeći korak je osigurati praunučad.

VL
ZE
ZedR
21:06 13.07.2021.

Car javne nabave

VL
A1
Ardo 1944
17:29 13.07.2021.

KONAČNO.

VL
TR
tratincica68
17:00 13.07.2021.

Sigurno mu je placa bila ono 4000 kuna honorarno.

VL
NN
novo nenormalni
18:12 13.07.2021.

šteta, takav stručnanjak bi mogao puno dati i platformi

VL
KO
Korumpirani
17:49 13.07.2021.

Da je bolje savjetovao Bandića o medikamentima ne bi taj još u mirovini da osigura još barem dva pokoljenja.

VL
M3
Miške 3
18:30 13.07.2021.

Nitko ne može tako nisko pasti kao doktori.

VL
LL
lijepa_li si
17:41 13.07.2021.

čudno, zašto se ne razapinje ovog " hercegovca" jeli pao kakav deal, neki dogovor? ili neçe družina na drugara.

VL
AD
admzaq
19:08 13.07.2021.

Stef aka adezeov klaun na steroidima.... Zato i nema komentara do sada...

VL
BA
baka3440
16:33 13.07.2021.

Posadio 60 "grmova" i 300 kilograma. Hahahahahahaha

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.