Policijski rezime Povorke ponosa: Privedeno je 14 ljudi, od čega čak 10 maloljetnika
Protiv jednog maloljetnika bit će podnesen optužni prijedlog zbog prekršaja iz Zakona o osobnoj iskaznici, a kriminalističko istraživanje nastavlja se u odnosu na četvero maloljetnika zbog prijetnje u vezi zločina iz mržnje na štetu 29-godišnjeg sudionika javnog okupljanja
Komentari 4
I maloljetnici svjesni i savjesni.
Kod njihovog maršala, u kojeg se Tomašević i društvo iz Možemo i RF kunu, ovakvi ne bi mogli organizirati povorku i išli bi na preodgoj na Goli otok!
Jako dobar rezime. Građani su u velikoj većini podržali ugrožene i potlačene skupine.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dakle zaključak je da je 10 maloljetnika privedeno zbog održavanja skupa koji građani ne podržavaju. radi zaštite djece od zatvora predlažem da se ovakvi skupovi više ne održavaju!