Pojačanje u voznom parku zagrebačke Čistoće: Stiglo je 15 čistilica, neke su polovne
Investicija je vrijedna tri milijuna eura bez PDV-a, a kad govorimo o svim vozilima Čistoće u posljednjim godinama, govorimo o ulaganju od 16milijuna eura bez PDV-a
Komentari 3
V0
Da li je gradjan T.T. osposobljen za upravljanje tim vozilima? Jer to mu je budućnost...
TM
bolje i polovne a da normalno rade, nego najnoviji mejd in kroejša tramvaj koji se pokvari isti dan! na kraju ispada točna ona činjenica da su polovni njemački tramvaji svemirski brod za ove iz končara.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Možda griješim ovo je slikano u Vodoopskrbi i odvodnji, zar se boji Tomašević doći u Čistoću.