Pitanje otpada treba ostaviti struci, a ne ga koristiti za predizborno prepucavanje
Komentari 4
Imao je 16 godina bezbroj prilika da pokaže koliko su mu važni stručni i obrazovani ljudi. Naravno, takvi ljudi ga ne zanimaju jer pored takvih on nema apsolutno nikakve šanse i nestao bi u mjesec dana. Sve što dobivamo svih ovih godina su besmislena obećanja gradonačelnika koja su po svojim sadržajima već odavno prešla sve granice kulture i elementarne pristojnoati. Očigledno bandić misli da su svi zagrepčani laka manipulativna hrpa ljudi sa kojom može raditi što mu se prohtije. Takvo uvredljivo i nesnosno ponašanje se mora jednom zauvijek zaustaviti. Na izborima u svibnju.
Oni s diplomama čiste ulice, a u foteljama su uglavnom rodzaci. Pa neka sad ti stručnjaci riješe problem otpada bez da dodatno zadužuju grad. Njih ionako nije briga kad uopće i nisu iz Zagrebe.
Građani Zagreba,ovo je posljednja šansa da se makne ova nepogoda,a s time i mogučnost da se poslovi dobivaju transparentno,da se zaposli i vaše djete ako još ima mjesta od njegovih,da se grad kultivizira,da se smeće reciklira a ne stvara,i da se Zagrebu vrati njegov štih i kajkavski govor a ne "kej"
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Struci? Pa tamo ih 75% ima diplome prometnog faksa a znamo kako je to na prometu.