Pitali smo stanovnike Trnja što treba promijeniti? Nedostaje vrtića i parkova, a 'ulice bi se mogle oprati da ne čekamo kišu'
Krcati kontejneri i ulice pune lišća muče i stanovnike drugih dijelova četvrti koja se prostire južno od gradskog centra, između željezničke pruge i rijeke Save, no neki imaju i specifične probleme, poput nogostupa koji je obrasao u travu na koji upozoravaju na Vrbiku
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jednostavno bi trebalo promijeniti gradsku vlast i to je to