Parkiranje u prvoj zoni obrtnicima je pojeftinilo 500 kuna
Izmjenama i dopunama Pravilnika o korištenju javnih parkirališta parkiranje postalo jeftinije gotovo za sve Zagrepčane, stanare i poslovnjake
Komentari 5
:)) pojeftinile karte nekima i preko 100%, kaže autor ovog članka.... Znači sad se parkiraju i ne plaćaju parking već im grad daje novce zato što su se parkirali... Aloooo, kako nešto može pojeftiniti preko 100%??!!?
Isto kao i za ZET.......................................................Bandić (Grad Zagreb) donosi Odluku o tome KOGA ZET MORA besplatno voziti, ali mu ne plaća novac koji ZET tom Odlukom gubi ---------------------------------------ne nadoknađuje mu izgubljenu dobit????????!!!!.............................------------------.A sada bi on propisivao i cijene parkinga???????????????????....................................Bandiću.....propišite da suu PLINARA, VODOVO , ČISTOĆA.........DUŽNi besplatno pružati uluge i isporuke struje, vode..................svima koji imaju primanja po članu manja od 1.800,00 kuna, za 30% cijene osnima kojima primanja po članu xy kuna i td......................................... Pa je li taj čovjek normalan?????????????????? Kaj je ovo diktatura u državi, dikattura u Gradu??????????????????????????
milan bandić je uništio privatne obrtnike u Zagrebu, znase partija državne tvrtke. I sad ostatak koji još preživljava treba oguliti do kraja. Kad će građani shvatiti da nema razlike između 800 i 500 kuna. Koja je razlika između običnog građaninaina koji u jutro odlazi svojim autom, ako ga ima, na posao i ostavlja slobodno parkirno mjesto za privatnog obrtnika koji dolazi na to mjesto i radi svoj posao? Jedan plaća 100 kuna, drugi 500 kuna. A milan bandić onda dobije glasove, jer je ipak skinuo cijenu za 10 ili 300 kuna. Umjesto da parkiranje u gradu bude besplatno za sve. Jer se tako jednostavno gubi potreba za Zagrebparkingom i njihovom pljačkom. A to nas u stvarnosti košta, koliko?, 180.000.000 kuna godišnje koje oni opljačkaju isključivo za svoje plaće. Razmislite - što su izgradili, a koliko su sebe osobno obogatili? Izgradili nekoliko garaža koje su, očito i lako dokazivo, prazne. Znači nepotreban trošak novca građana Zagreba i Hrvatske. A koliko je originalnih Zagrebčana i Zagrbčanki zaposleno u toj pljačkaškoj organizaciji? Kad prolazim pored njih dok razgovaraju, nema niti jedan iz Zagreba ili okolice, ali, bolan, ima ih s kamenjara za dobar nasip od Velike Gorice do Siska.
sve u svemu, ovo je izuzetno dobar potez za građane.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hvala Bogu, a sada bi bilo zgodno znati koliko će neke ovce biti zahvalne jer ti je netko uzeo pa dao...