Na Jarunu stablo palo na 15-godišnjakinju, hitno prevezena u KBC Zagreb
Jak nalet vjetra u Podsusedu u Kupališnoj ulici srušilo je topolu na prometnicu. Prilikom strovaljivanja pokidala je električne vodove o čemu su vatrogasci koji su izašli na intervenciju obavijestili HEP
Komentari 9
obilazi li gradonačelnik unesrećena mjesta? Bandić je uvijek bio prisutan
Cjelokupni dojam opća katastrofa, takva nebriga o gradu je zapanjujuća, jučer je po Hatzovoj letilo smeće na sve strane, ne čisti se, kanali zaštopani, smeće odvoze na pola, drveće ne orezuju ma baš smo svi ogorčeni. Tomašević nije nikakav gradonačelnik on je opća opasnost!
Radio deku u petak. U nedelju covjek mi salje sliku na deku pala granetina, otprilike 300 kila. Dasam bio tamo kad je pala ili bime ubila ili
Te topole su najmekse mocvarno drvo koje moze izazvati alergijske reakcije i hrpu smeca u vrijeme cvjetanja. To samo nepismeni ljudi mogu ostavljati po gusto naseljenim podrucjima. Kod nas se cak ostavljaju kao ukrasno drvece (parkovni arhitekt Bandic osobno naredio sacuvati sumarak izmedju Bundeka i mosta). Ne valjaju ni za papir i mogu bit opasne kad je nevrjeme. Slika kulture zelenila u Zagrebu. "Daj kvadrata rodjo" se zove parkovna politika. I infrastrukturalna. Rodjo proda i prikopca se na gradsko. A parkirna mjesta, pritisak u cjevovodima, odvodnja, prometna infrastruktura, elektricna mreza, odvoz smeca...sve pojacani problemi od pojacanih "kvadrata" (snaso se rodjo za dozvolu)- to su problemi za nizu kastu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma bu to senfek sve pocistil. Kaj se sekirate, pa on je najsposbniji gradonacelnik u povijesti ZG-a.